• +48 601 537 071
  • beata.balcerowska@wp.pl

Reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm

Reklama zewnętrzna jest rodzajem reklamy, która jest emitowana na zewnątrz budynków (jak sama nazwa wskazuje). Formy reklamy zewnętrznej mogą obejmować billboardy, banery, szyldy, neony, kasetony, reklamy na autobusach, tramwajach i innych pojazdach publicznych, reklamy na nośnikach przestrzennych, takich jak balony i szybowce, stojaki czy chociażby reklamy na plakatach.

Profesjonalna reklama zewnętrzna na budynku, biurze bądź siedzibie sprawi, że Twoja firma będzie dobrze rozpoznawalna w okolicy. Każdy właściciel, który posiada lokal nie może obejść się w dzisiejszych czasach bez tego typu reklamy przestrzennej.

Możemy przygotować dla Ciebie projekt, wykonać i zamontować następujące formaty reklamowe:

  • litery i logo 3D – styrodur malowany, z licem z plexi, z wydrukiem, z drewna, ze sklejki lub aluminiowe;
  • reklama świetlna: litery przestrzenne – neony tradycyjne, silikonowe, LED lub napisy retro – z żarówkami, litery blokowe, litery 3D, symbole (np. krzyż apteczny), napisy podświetlane, taśma/pasek LED;
  • kasetony reklamowe – kasetony świecące (LED), tablice reklamowe (również LED), kasetony aluminiowe, z dibondu, z plexi, dwustronne, okrągłe semafory, nieregularne, z licem tekstylnym, z licem napinanym (typu lightbox); więcej o kasetonach reklamowych przeczytasz TUTAJ;
  • szyldy ścienne, obrazy na płótnie;
  • banery reklamowe, wydruki wielkoformatowe i druk plakatów;

Wykonujemy i montujemy także tradycyjne szyldy ścienne, tablice reklamowe, tabliczki informacyjne, pylony i totemy reklamowe. W naszej ofercie jest również reklama na pojazdach (oklejanie samochodów (szyb samochodowych) folią, oklejanie witryn sklepowych, oklejanie szyb i lokali usługowych folią (folia szroniona a także różnego rodzaju grafiki i wzory na szyby).

Przenośna reklama, czyli stojak reklamowy (aluminiowy, kartonowy, z plexi), stand i rollup to uniwersalne narzędzia prezentacji, które również możesz u nas zamówić.

W realizacjach wielkoformatowych wykorzystujemy druk solwentowy (eko-solwent), który pozwala na uzyskanie zadowalającej jakości druku i jednocześnie jest mniej szkodliwy dla środowiska.

Nasze usługi świadczymy głównie na Śląsku (Katowice, Gliwice, Myszków, Sosnowiec, Częstochowa) aczkolwiek nie jest dla nas problemem, aby wykonać je również w innych miastach i miejscowościach zarówno w kraju jak i zagranicą.

Warto wspomnieć, że zajmujemy się także serwisem reklam zewnętrznych.

« z 2 »