• +48 601 537 071
  • beata.balcerowska@wp.pl

Nasze realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi realizacjami reklamy zewnętrznej (outdoorowej), które wykonaliśmy dla naszych Partnerów biznesowych.

Do wszystkich poniższych realizacji podchodziliśmy z należytą starannością, sumiennością i dokładnością, czego efekty możecie Państwo zobaczyć w poniższej bogatej galerii zdjęć.

Liczymy na to, że i Ty wkrótce dołączysz do grona osób, które będą zadowolone ze współpracy z nami!

OD ANALIZY PRZEZ PROJEKT REKLAMY DO REALIZACJI I MONTAŻU

Analiza potrzeb, fachowe doradztwo, uczciwość, wybór najefektywniejszej i najrozsądniejszej drogi promocji marki to przepis na reklamowy sukces Twojej firmy i satysfakcjonujący efekt, który będzie spełniał swoje zadanie promocyjne.

NASZ OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Realizujemy zlecenia głównie na terenie Śląska (Częstochowa, Myszków, Zawiercie) i małopolski, ale chętnie podejmujemy współpracę w pozostałych obszarach Polski, a także za granicą. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

  • Reklama zewnętrzna dla firm

    Profesjonalna, wysokiej jakości reklama zewnętrzna na budynku Twojej firmy, zakładu produkcyjnego, budynku biurowego czy lokalu usługowego.

  • Montaż, serwis oraz demontaż reklam

    Nasz zespół tworzą wykonawcy i montażyści reklam zewnętrznych, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie, doświadczenie i sprzęt.

  • Usługi poligraficzne

    Zapewniamy kompleksowe usługi poligraficzne – od projektu do wydruku materiałów reklamowych. Niezależnie od jego nakładu, wielkości, czy sposobu uszlachetnienia.