• +48 601 537 071
  • beata.balcerowska@wp.pl

Projektowanie graficzne dla firm

Wykonujemy projekty graficzne dla firm (oraz instytucji), materiały promocyjne, reklamowe i informacyjne na każdą okazję – w formie drukowanej i cyfrowej. Zgłoś się do nas także, jeśli Twoja firma potrzebuje materiałów graficznych “na start”: logo, znaki graficzne marek, produktów, projekty opakowań czy reklamy w prasie. Spójna identyfikacja wizualna – od tego właśnie zaczyna się historia Twojej marki, a my pomożemy Ci w jej budowaniu!

Jeśli potrzebujesz przeprowadzić odświeżenie, lifting wizerunku marki (rebranding) lub odświeżenie wizerunku produktów (redesign), chętnie Ci w tym pomożemy i zaproponujemy projekty w oparciu o najnowsze trendy projektowe w grafice.

Specjalizujemy się także w reklamie wielkoformatowej (billboardy), reklamie przestrzennej i oferujemy wsparcie techniczne w ich eksploatacji (więcej na ich temat można znaleźć na innych podstronach).

Swoje usługi w tym obszarze świadczymy głównie na Śląsku i w Małopolsce ale nie jest dla nas problemem wykonanie zlecenia z innego końca Polski czy nawet zagranicy (mamy w tym całkiem spore doświadczenie!)