• +48 601 537 071
  • beata.balcerowska@wp.pl

Serwis, montaż i demontaż reklam zewnętrznych

Nasz zespół tworzą wykonawcy i montażyści reklam zewnętrznych, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie, doświadczenie i sprzęt, który pozwala na profesjonalny montaż reklam zewnętrznych (także na wysokościach – chociażby na ścianach budynków i w trudno dostępnych miejscach), aby móc podziwiać efekt końcowy z każdej perspektywy!

Posiadasz reklamę, która wymaga naprawy, ale wykonał ją inny producent? Niezależnie od rodzaju reklamy i usterki (np. naprawa elementu reklamy, naprawa konstrukcji, wymiana oświetlenia, czyszczenie reklamy, zmiana kolorystyki) oferujemy profesjonalny i szybki serwis oraz naprawę reklam zewnętrznych (naprawa kasetonów świetlnych, naprawa neonów, naprawa banerów, naprawa liter przestrzennych itd.)

Możesz mieć pewność, że zawsze doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania i jeśli Twoja reklama zewnętrzna (w jakiejkolwiek postaci) będzie budziła zastrzeżenia pod kątem bezpieczeństwa, wykonamy demontaż reklamy, jej naprawę (lub odbudujemy ją od podstaw) a wszystkie pozostałości zutylizujemy.

Nasze usługi świadczymy głównie na Śląsku (np. Katowice, Gliwice, Myszków, Sosnowiec, Częstochowa) aczkolwiek nie jest dla nas problemem, aby wykonać je również w innych miastach i miejscowościach zarówno w kraju jak i zagranicą, w czym mamy niemałe doświadczenie.