• +48 601 537 071
  • beata.balcerowska@wp.pl

O firmie

Agencja reklamy BASTION została założona w 1999 roku. Ponad 22 lata działalności w jednej branży daje nam prawo do dumy i satysfakcji. I świadomość, że to na pewno jest to, co potrafimy robić najlepiej. A dodatkowo słowa uznania od zadowolonych klientów – bezcenne! 🙂

Zaufało nam już ponad 250 firm. Wiele z nich to wierni klienci, którzy zwracają się do nas z kolejnymi pomysłami.

Zrealizowaliśmy już każdy możliwy rodzaj reklamy, który znajdziesz w naszej ofercie, więc z dumą stwierdzamy, że doskonale znamy się na tym, co robimy i BASTA!

BASTION TWORZĄ LUDZIE

Beata Balcerowska

Założycielka i właścicielka agencji reklamy BASTION.
Swoje doświadczenie związane z rynkiem reklamy, marketingu i projektowaniem zdobywam już od ponad 20 lat i śmiało stwierdzam jedno: to nie tylko moja praca. To pasja i sposób na życie. Poza pracą uwielbiam podróże, które poszerzają horyzonty. Prywatnie jestem miłośniczką jazdy konnej oraz nurkowania.
Doskonale znam świat reklamy: jego początki, transformację, która dokonała się w ostatnich latach, a także aktualne trendy, które stawiają kolejne wyzwania – przede mną, moim zaufanym zespołem i Partnerami biznesowymi, którzy chcą skutecznie i efektywnie reklamować swoją firmę, usługi lub produkty.

Rafał Kosmala

Projektant i wykonawca reklam zewnętrznych. Od ponad 18 lat zajmuje się konstrukcją reklam outdoorowych, a neony szklane to jego faworyt – wykonuje je samodzielnie od A do Z. Uwielbia wyzwania, świetnie radzi sobie w każdych warunkach i z każdą wysokością, gdyż jest także odpowiedzialny za montaż wszystkich świecących dzieł.

Jego reklamy wiszą już w ponad 10 krajach i cały czas świecą. W wolnym czasie oddaje się swoim pasjom, a są to: strzelectwo sportowe, off-road i wędkarstwo.

Beata Twardowska-Załęcka

Doświadczona graficzka, która razem z właścicielką tworzy już od ponad dwudziestu lat zgrany duet zawodowy i prywatny. Grafika komputerowa i malarstwo od zawsze grały w jej duszy. Tworzy fenomenalne projekty graficzne instynktownie odgadując myśli klientów.

Z kolei jej prace malarskie to prawdziwe dzieła sztuki, które można podziwiać na licznych wystawach w Częstochowie i za granicą, nawet w USA. Prywatnie jest wielbicielką rodzinnych podróży, podczas których zwiedza wszelkie miejsca związane z historią, sztuką i architekturą.

BASTION W LICZBACH

0
lata doświadczenia
0
Partnerów biznesowych
0
zrealizowanych projektów

Najgrubszy katalog:

0
stron

Największy nakład kalendarzy:

0
sztuk

Najwyżej zamontowana reklama:

0
metrów

Najwierniejszy partner biznesowy:

0
lata

Najdalej zamontowana reklama:

Francja, Szwajcaria, cała Skandynawia a nawet za koło podbiegunowe! 😊

SKUTECZNA REKLAMA TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Nasze główne obszary działalności:

Cztery strategiczne punkty, które zapewniają naszym Partnerom biznesowym skutecznie zareklamować się, podkreślić swoją wyjątkowość i dać się zapamiętać przez swoich klientów.